درباره شرکت پویا بتن نصر

سال تاسیس ۱۳۸۸
تاسیس شرکت پویا بتون نصر که در قالب شرکت سهامی خاص فعالیت می نمایند توسط اساتید دانشگاه، مهندسین خبره، متخصص و کارآمد در زمینه های مختلف بتن ( معمولی و ویژه) و سازه های بتنی و همچنین آشنا به تکنولوژی و فناوری روز دنیا است که از دیرباز در پروژه های مختلف عمرانی ، ساختمانی ، آزمایشگاهی و نیز تدریس در رشته های تخصصی سیمان و بتن دانشگاه‌ها نقش موثری داشته اند و در این راستا تعریف های مختلفی منتشر نموده اند صورت گرفته است. همچنین سابقه چندین ساله سهامداران این مجموعه که قبل از تاسیس این شرکت در زمینه تولید و اجرای سازه های پیش ساخته و پیش تنیده خاص فعالیت داشته اند، توانایی این شرکت را جهت انجام هرگونه پروژه بتنی با شرایط خاص فراهم کرده است.
کارخانه شرکت پویا بتن در شهرک صنعتی نجف آباد ۲ فعال میباشد.
این شرکت در حال حاضر با توجه به نیاز بازار ، انواع بتن با مقاومت های مختلف را به روشهای کاملاً کارشناسی شده وزیر نظر اساتید دانشگاه و متخصصان و با استفاده از بهترین مصالح با کیفیت استاندارد و قیمت مناسب برای ساخت قطعات مورد نیاز خود اعم از پروژه‌های عمرانی ویژه و خاص استفاده می نماید .
شرکت پویا بتن نصر امیدوار است بتواند در این زمینه خدمات شایانی به جامعه مهندسی کشور به نماید و با تولید و ارائه بهترین محصولات بتنی استاندارد و کاملا مهندسی ، گام بلندی در راستای ارتقاء فنی و کیفی بتن در استان و در کل کشور بردارد .